Boh jej znovu daroval život

Autor: Martina Cipková | 12.12.2012 o 21:12 | (upravené 13.12.2012 o 12:08) Karma článku: 6,41 | Prečítané:  1053x

Dr. Gloria Polo, kolumbijská zubná lekárka, zasiahol ju blesk, spálil jej celé telo  zvonka i zvnútra. Bola niekoľko dní v bezvedomí, pri živote ju udržiavali iba prístroje. (Polo, 2009).

 

Zatiaľ čo jej zuhoľnatené telo ležalo na zemi, jej duša bola v bielom tuneli. Videla okolo seba biele svetlo, išla dopredu. Stretla svojich zosnulých prastarých rodičov, starých rodičov, rodičov a iných jej blízkych ľudí. Videla svojho mŕtveho synovca (i jeho zasiahol blesk), ako vošiel do jednej nádhernej záhrady. Ona vedela, cítila, že tam nesmie vstúpiť a ani ešte nemôže vstúpiť. Neskôr sa jej duša vracala späť k jej telu. Videla svoje telo nehybne ležať na nosidlách. Videla lekárov, ako sa o ňu starali, ako jej dávali elektrické šoky na obnovu činnosti srdca. Vrátila sa späť do svojho tela. (Polo, 2008).

Lekári po pár dňoch spozorovali, že v jej tele sa začali diať nezvyčajné veci. Konkrétne jej zuhoľnatené obličky, pľúca, pečeň sa nevysvetliteľným spôsobom začali regenerovať a nanovo fungovať i úplne sa regenerovala jej spálená pokožka. Predtým jej  nedávali lekári nijakú šancu na prežitie. Avšak nohy mala zuhoľnaténé, úplne čierne, nemala v nich žiaden cit. Lekári jej oznámili, že jej nohy budú musieť amputovať. (Polo, 2009).

Nikdy za svoje  nohy neďakovala. Teraz za ne Bohu ďakovala a prosila ho, aby mohla znovu chodiť a aby jej nohy nechal. V tom okamihu ich znova začala cítiť. Nadobudli normálnu farbu, začala v nich znovu prúdiť krv. Lekári z toho boli udivení, ohmátavali jej nohy, nechceli tomu uveriť. Primár sa vyjadril, že za 38 rokov svojej lekárskej služby nič podobného nezažil. (Polo, 2008).

Spoznala očistec. Bola tam hrôzostrašná tma a veľké množstvo zohavených ľudí ponorených do nesmierneho utrpenia. Utrpenie všetkých tých ľudí, ktorí trpia na zemi v dôsledku ich hriechov, sa stávajú ich utrpeniami. (Polo, 2009).

Zistila, že démoni existujú. Naše hriechy patria Satanovi, nie sú od neho žiadnou ponukou zadarmo, musia sa platiť a tou cenou sme my sami. (Polo, 2008).

,,Za každý hriech musíme zaplatiť nielen stratou pokoja vo svedomí a stratou vnútornej slobody, ale hlavne tým, že sa staneme otrokmi síl zla. Keď sa staneme vernými zákazníkmi v diablovom ,,supermarkete" a nakupujeme iba u neho, nakoniec mu budeme musieť aj ,,zaplatiť". Ak sa úplne zapredáme hriechu, staneme sa jeho vlatníctvom." (Polo, 2009, s. 6).

,,Najväčším diablovým klamstvom je to, že nahovára ľuďom, že vôbec neexistuje a že hriech môže urobiť človeka šťastným." (Polo, 2009, s. 6).

Pomocníci Satana si pre ňu prišli, snažila sa im uniknúť. Skončila v nejakom tuneli a bola vťahovaná stále hlbšie do zeme a pohybovala sa stále dolu i keď sa stále snažila dostať sa odtiaľ von. Svetla stále ubúdalo a bolo stále temnejšie, hnala sa v tom tuneli ďalej, až nastala mimoriadna tma. Ocitla sa v temnote, ktorá nám spôsobuje strašné bolesti, hanbu, hrôzu a strašne zapácha. Tá temnota bola žijúca. Tam nič nebolo mŕtve alebo nehybné. Kĺzala sa tunelmi, až došla k jednému rovnému miestu. Zem sa otvorila, pod ňou sa nachádzala priepasť. Bola ťahaná dole. Archanjel Gabriel ju zachránil, držal ju pevne za nohy. (Polo, 2008).

Bleskom mala zuhoľnatené i vaječníky (v dôsledku čoho nemohla počať dieťa), prsia. Boh jej to všetko zázračne zregeneroval. Narástli jej nové prsia, stala sa matkou - porodila zdravú dcérku Máriu José. Po svojom zázračnom uzdravení vydala svedectvo o Božom milosrdenstve, o neopakovateľnosti nášho života na zemi i o existencii neba, očistca, pekla a sveta zlých duchov. (Polo, 2009).

ZOZNAM POUŽITEJ LITERATÚRY

POLO, G. 2008. Stála som pri bráne neba a pekla. Nitra : Publica, 2008. 55 s. ISBN 978-80-969867-4-3.

POLO, G. 2009. Boh jej znovu daroval život. In: Milujte sa [online]. č. 11/2009. [citované 2012-12-12]. Dostupné na internete: <http://www.milujtesa.org/nr/vecny_zivot/boh_ jej_znovu_daroval1.html>.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Policajný odborár: Útočiť na ženu od chrbta nie je normálny zákrok

Ak by mali policajti kvalitnú výbavu, počet incidentov by klesol, tvrdí policajný odborár MARIÁN MAGDOŠKO.

DOMOV

Kaliňák nepovažuje sotenie ženy za podstatné, nová ombudsmanka to skúma

Policajný prezident Tibor Gašpar chce zlepšiť psychickú prípravu policajtov.

KOMENTÁRE

Dni Islamského štátu sú takmer spočítané, ale teror v Európe nezmizne

Radikálni bojovníci sa vracajú do Európy.


Už ste čítali?