Boh jej znovu daroval život

Autor: Martina Cipková | 12.12.2012 o 21:12 | (upravené 13.12.2012 o 12:08) Karma článku: 6,41 | Prečítané:  1071x

Dr. Gloria Polo, kolumbijská zubná lekárka, zasiahol ju blesk, spálil jej celé telo  zvonka i zvnútra. Bola niekoľko dní v bezvedomí, pri živote ju udržiavali iba prístroje. (Polo, 2009).

 

Zatiaľ čo jej zuhoľnatené telo ležalo na zemi, jej duša bola v bielom tuneli. Videla okolo seba biele svetlo, išla dopredu. Stretla svojich zosnulých prastarých rodičov, starých rodičov, rodičov a iných jej blízkych ľudí. Videla svojho mŕtveho synovca (i jeho zasiahol blesk), ako vošiel do jednej nádhernej záhrady. Ona vedela, cítila, že tam nesmie vstúpiť a ani ešte nemôže vstúpiť. Neskôr sa jej duša vracala späť k jej telu. Videla svoje telo nehybne ležať na nosidlách. Videla lekárov, ako sa o ňu starali, ako jej dávali elektrické šoky na obnovu činnosti srdca. Vrátila sa späť do svojho tela. (Polo, 2008).

Lekári po pár dňoch spozorovali, že v jej tele sa začali diať nezvyčajné veci. Konkrétne jej zuhoľnatené obličky, pľúca, pečeň sa nevysvetliteľným spôsobom začali regenerovať a nanovo fungovať i úplne sa regenerovala jej spálená pokožka. Predtým jej  nedávali lekári nijakú šancu na prežitie. Avšak nohy mala zuhoľnaténé, úplne čierne, nemala v nich žiaden cit. Lekári jej oznámili, že jej nohy budú musieť amputovať. (Polo, 2009).

Nikdy za svoje  nohy neďakovala. Teraz za ne Bohu ďakovala a prosila ho, aby mohla znovu chodiť a aby jej nohy nechal. V tom okamihu ich znova začala cítiť. Nadobudli normálnu farbu, začala v nich znovu prúdiť krv. Lekári z toho boli udivení, ohmátavali jej nohy, nechceli tomu uveriť. Primár sa vyjadril, že za 38 rokov svojej lekárskej služby nič podobného nezažil. (Polo, 2008).

Spoznala očistec. Bola tam hrôzostrašná tma a veľké množstvo zohavených ľudí ponorených do nesmierneho utrpenia. Utrpenie všetkých tých ľudí, ktorí trpia na zemi v dôsledku ich hriechov, sa stávajú ich utrpeniami. (Polo, 2009).

Zistila, že démoni existujú. Naše hriechy patria Satanovi, nie sú od neho žiadnou ponukou zadarmo, musia sa platiť a tou cenou sme my sami. (Polo, 2008).

,,Za každý hriech musíme zaplatiť nielen stratou pokoja vo svedomí a stratou vnútornej slobody, ale hlavne tým, že sa staneme otrokmi síl zla. Keď sa staneme vernými zákazníkmi v diablovom ,,supermarkete" a nakupujeme iba u neho, nakoniec mu budeme musieť aj ,,zaplatiť". Ak sa úplne zapredáme hriechu, staneme sa jeho vlatníctvom." (Polo, 2009, s. 6).

,,Najväčším diablovým klamstvom je to, že nahovára ľuďom, že vôbec neexistuje a že hriech môže urobiť človeka šťastným." (Polo, 2009, s. 6).

Pomocníci Satana si pre ňu prišli, snažila sa im uniknúť. Skončila v nejakom tuneli a bola vťahovaná stále hlbšie do zeme a pohybovala sa stále dolu i keď sa stále snažila dostať sa odtiaľ von. Svetla stále ubúdalo a bolo stále temnejšie, hnala sa v tom tuneli ďalej, až nastala mimoriadna tma. Ocitla sa v temnote, ktorá nám spôsobuje strašné bolesti, hanbu, hrôzu a strašne zapácha. Tá temnota bola žijúca. Tam nič nebolo mŕtve alebo nehybné. Kĺzala sa tunelmi, až došla k jednému rovnému miestu. Zem sa otvorila, pod ňou sa nachádzala priepasť. Bola ťahaná dole. Archanjel Gabriel ju zachránil, držal ju pevne za nohy. (Polo, 2008).

Bleskom mala zuhoľnatené i vaječníky (v dôsledku čoho nemohla počať dieťa), prsia. Boh jej to všetko zázračne zregeneroval. Narástli jej nové prsia, stala sa matkou - porodila zdravú dcérku Máriu José. Po svojom zázračnom uzdravení vydala svedectvo o Božom milosrdenstve, o neopakovateľnosti nášho života na zemi i o existencii neba, očistca, pekla a sveta zlých duchov. (Polo, 2009).

ZOZNAM POUŽITEJ LITERATÚRY

POLO, G. 2008. Stála som pri bráne neba a pekla. Nitra : Publica, 2008. 55 s. ISBN 978-80-969867-4-3.

POLO, G. 2009. Boh jej znovu daroval život. In: Milujte sa [online]. č. 11/2009. [citované 2012-12-12]. Dostupné na internete: <http://www.milujtesa.org/nr/vecny_zivot/boh_ jej_znovu_daroval1.html>.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan je najväčším favoritom. Zapíše sa do dejín svetovej cyklistiky?

Vlani nebol najväčším favoritom, ale aj tak vyhral.

DOMOV

Lipšic dostal za nehodu z minulého roka podmienečný trest

Súd odsúdil bývalého poslanca Lipšica.

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Akcia proti Kiskovi je porovnateľná len s únosom mladého Kováča.


Už ste čítali?